Dziękujemy za rezerwację wstępną!

Za chwilę otrzymasz automatyczny e-mail z dalszymi instrukcjami.
W przypadku, gdy wiadomość nie dotrze do Ciebie w ciągu 15 min sprawdź folder SPAM, ponieważ czasem tam trafiają e-maile wysyłane automatycznie.

Następnie w celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek na numer konta bankowego wskazany w wiadomości e-mail, którą do Ciebie przesłaliśmy

Rezerwację uznaje się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w kwocie 100 zł za każdą dobę pobytu. Kwota zadatku zależna jest od ilości rezerwowanych dni pobytu i wynosi 100 zł x liczba dób hotelowych

Płatność zadatku należy uiścić niezwłocznie, do momentu zaksięgowania płatności rezerwacja pozostaje rezerwacją wstępną. Istnieje możliwość przesłania potwierdzenia przelewu na adres jeziorskodomki@gmail.com – wtedy potwierdzenie rezerwacji następuje z godziną przesłania potwierdzenia przelewu zadatku i mają Państwo gwarancję rezerwacji wybranego terminu. Płatność zadatku wiąże się z akceptacją regulaminu najmu.

Po uzyskaniu informacji, że pieniądze wpłynęły na konto oraz po sprawdzeniu, że Domek wybrany termin wynajmu jest dostępny, Właściciel zmienia status rezerwacji na potwierdzony i informuje Wynajmującego o dokonanym potwierdzeniu – mailowo lub telefonicznie.

Jeśli zadatek wpłynie na konto bankowe później niż zadatek innego Wynajmującego, zastrzegamy sobie prawo do najmu Domku innej osobie i anulowania rezerwacji. Kwota równorzędna zadatkowi zostanie zwrócona na konto Wynajmującego w terminie 7 dni od daty anulowania przez Właściciela rezerwacji.

Informujemy, iż weekendowe rezerwacje domków (wynajem jedynie od piątku do niedzieli) w sezonie wakacyjnym (czerwiec, lipiec i sierpień) są możliwe najwcześniej w poniedziałek poprzedzający pobyt. Nie ma możliwości rezerwacji samego weekendu w sezonie wakacyjnym wcześniej niż w poniedziałek przed wybranym weekendem.

Rezerwacje pobytu w tygodniu roboczym lub na dłuższy okres niż sam weekend (np. czwartek-niedziela) są możliwe w dowolnym momencie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny:
nr tel: 503 502 626